AretaPRO - alarmy a domáca automatizácia Jablotron

Videotlacidlo

Základná regulácia

Pre základnú reguláciu u menších objektov stačí systém zložený z malej riadiacej jednotky a bezdrôtových termostatov. Jedna riadiaca jednotka umožňuje ovládať dve nezávislé relé a teda dva vykurovacie okruhy.


Pri požiadavke kúrenie od termostatu riadiaca jednotka zopne príslušné relé. K jednému relé možno priradiť až osem termostatov, relé zopína vždy, ak je požiadavka na kúrenie aspoň od jedného z termostatov. Do systému možno priradiť aj bezdrôtové magnetické detektory otvorenia, ktoré môžu blokovať kúrenie počas otvorených okien alebo dverí.

Riadiace jednotky pre základnú reguláciu kúrenia

AC-82

bezdrôtovo ovládané silové relé. Použitie hlavne pre reguláciu kúrenia s 1-2 okruhmi. Pre spínanie plynových kotlov, elektrických kotlov, servoventilov atď.


AC-83

- bezdrôtovo ovládané silové relé + relé na ovládanie obehového čerpadla. Ponúka automatické funkcie pre pravidelné čistenie čerpadla. Kontakty relé nemajú bezpečnostné oddelenie (spínajú priamo 230V !).


AC-88

bezdrôtovo ovládané relé do zásuvky. Použitie hlavne pre reguláciu kúrenia s 1 okruhom. Pre spínanie elektrických priamotopov a lokálnych vykurovacích telies.

        NAJLACNEJSIE ALARMY      JABLOTRON ARETA BRATISLAVA       Obehove čerpadla      regulácia      kúrenia


    Poradenstvo:   Zabezpečovacie
       systémy:       Vchodové
       systémy:
 Telekomunikačné           systémy:
          Kamery:

       Inteligentné   elektroinštalácie: